.

.

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм Личност ангел

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм Личност ангел

DEN 187.20
Количина на стоки


Реден Број : 10pcs/многу
Предмет БР. : 000022
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Анти СРЕБРО.
Објектот Големина : 37*41mm(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Beadalon
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
000022
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Личност ангел
Количина:
10pcs
Големина:
37*41MM
боја:
анти сребро.
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ