.

.

Нови AC Адаптер за Полнач Кабелот за Напојување за Леново B460 B470 B480 B475 B475e B430 B575 B570 B465 B575el B550 B560 C510 20V-4.5 НА 90W

Нови AC Адаптер за Полнач Кабелот за Напојување за Леново B460 B470 B480 B475 B475e B430 B575 B570 B465 B575el B550 B560 C510

DEN 902.00
DEN 959.52
-6 %
Количина на стоки


Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Излез : 20 V 4.5 DC Конектор : 5.5*2,5 mm Кратки-Коло Заштита, Заштита од Преоптоварување Оперативни Температура : 0°C - +40°C Складирање Температура Релативна Влажност : -40°C - +85°C CE,FCC,Ro HS,CCC Одобрување Гаранција : 26 Месеци
Пакет : 1*AC Адаптер 1*AC Кабелот за Напојување
Белешка : Постојат ЕУ,велика БРИТАНИЈА,САД,АУ моќ кабли во нашата фабрика.ние ќе го испратам до тебе според штекер стандард на вашата земја.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 26 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Пакет:
Yes
Бренд Име:
DELIPPO
Број На Модел На:
20v-4.5 на 5525
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
is_customized:
Yes
Излез:
20V 4.5 НА
моќност:
90W
DC Конектор:
5.5*2,5 mm
сертификација:
CE FCC ROHS CCC
Гаранција:
26 месеци
ОЕМ:
Yes
Влезен Приклучок :
НИ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА АУ ЕУ
Место на Потекло:
Кина(Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ