.

.

Железен Крст Синџири, Овална, Платина, 10x5x1.5mm

Железен Крст Синџири, Овална, Платина, 10x5x1.5mm

DEN 593.00
DEN 847.68
-30 %
Количина на стоки


метар
Железен Крст Синџири, Овална, Platinum Size : за 10мм долго, 5mm широк, 1.5 мм дебел.Овие модни железен крст синџири се напорна и издржлива и дека тие не може да биде лесно да се скрши. Метал изглед апсолутно ќе се стимулира вашите очи. Тие се корисни, како ѓердани, белегзии обетки. Можете да DIY по волја со вашите сопствени идеи.

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Големина:
10x5x1.5mm
Објектот Должина:
10000cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
2461g
Број На Модел На:
CH-R025-10x5mm-P
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
0.5cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Висина:
0.15cm
Синџир Стил:
Крстот Синџири
Метална боја:
platinum
Материјал:
Железо
единица:
100
Употреба:
синџир
R

Тие исто така купуваат со овој производ