.

.

YAG Ласер Машина за Сечење 45 Степен се Одрази во Огледало Црвено Зрак Рефлектор Огледало

YAG Ласер Машина за Сечење 45 Степен се Одрази во Огледало Црвено Зрак Рефлектор Огледало

DEN 588.96
Количина на стоки


YAG Ласер Машина за Сечење 45 Степен се Одрази во Огледало Огледало Рефлектор
45 Степен Одразуваат Огледало е обложена со 1064nm и 650nm црвено зрак високо рефлективен слој, кој може да се користи во ласерско сечење и ласерски заварување машина.
Ова огледало може да се одразат црвено зрак , ве молиме да го знаете пред да го купат. Оперативниот принцип на овој productor
евтини cnc машина,производителите бараат дистрибутери,ласерски индустриски,ласерски emitter,цпу f
rame,ниво ласерски машина производителот,кожа машина,lazer cnc,нов ласерски индустриски,опрема ласерски ознака,индустриски ласерски,ласер машина,гром ласерски,мини цпу струг,накит cnc машина,опрема,производство на машини,ласерски стакло гравирање опрема,машина електромагнетни,yueming,ласерски 50 w,ласерски влакна,ipl ласерски машина,машина ласерски,индустриски ласерски,cnc,материјал за ласерски машина резба,ipl машина,cnc рутер,цпу ласер co2,cavitation машина,lazer машина,weihong,hailea,индустриски,ласерски cnc,рефлектор дијаметар,refletor, огледало леќа машина, рефлектор огледало,одраз огледало,одраз огледало,молибден огледало,огледало ласер co2,огледало ласерски, огледало 15mm,огледало,ласерски огледало 25мм,ласерски огледало 20

Дијаметар:
20mm, 30мм, 19mm, 25мм, 35mm
Дебелина:
2mm, 4mm, 3мм, 5mm, 9mm
Бренд Име:
CDF
Употреба:
Инфраред
Обликот:
Сферични
Број На Модел На:
M1064K
Структура:
Двојно Plano
Материјал:
BK7
R

Тие исто така купуваат со овој производ