.

.

клара vida 2018 медицински класа antireflective обложени мажи жени читање очила +1 +1.25 +1.5 +1.75 +2 +2.25 +2.5 +2.75 +3 +3.25

клара vida 2018 медицински класа antireflective обложени мажи жени читање очила +1 +1.25 +1.5 +1.75 +2 +2.25 +2.5 +2.75 +3 +3.25

DEN 489.00
DEN 959.04
-49 %
Количина на стоки


Око Рецепт:
+75, +100, +125, +150, +175, +200, +225, +250, +275, +300, +325, +350, +375, +400
рамка боја:
сребрена рамка
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Рамка Материјал:
Легура
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Леќи Во Боја:
Транспарентна
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Бренд Име:
Клара Vida
Број На Модел На:
77757567
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Обложување:
HMC
Леќа Висина:
333inch
Леќа Ширина:
3333inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ