.

.

20pcs/pack Само Лепило Не Ткаени Сплотена Завој 2Х5 ДВОРОВИ Боја

20pcs/pack Само Лепило Не Ткаени Сплотена Завој 2Х5 ДВОРОВИ Боја

DEN 1224.00
DEN 1440.00
-15 %
Количина на стоки


20 Pcs само лепило nonwoven завој ќе се добие Материјал : Не-плетени Должина : 5m (по рашири) Ширина : 5cm Тежина : 15g/pc Функција 1 Овозможува Изолација од студ површини (исклучително корисно за метални површини) 2 Одлични како Прикривање помош. 3 Може да се Намалува некој Отсјај или сјај на објектот. Погоден 1 се Користи за покривање на основните елементи, вклучувајќи оружје claning колекции, преносни компјутери. 2 се Користи за да се камуфлира опрема, вклучувајќи и оружје, факели, колби. 3 Користат за ситни поправки на опремата. 4 Користи како Прикривање помош. Не се само корисни за воените, но, исто така, е одличен за секој кој работи во на отворено. 100% точната големина 100% обезбедување на квалитет 100% во акции и испорака брзо Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Пакетот вклучува : Завој *20pcs Слики :

боја:
Deep blue, Небо сина, Зелена трева, Кожа, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Розева, Портокалова
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
SU0-5CMBD
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Не-плетени
Точка име :
Само Adherent Завој
Примена:
Спорт/медицински/миленичиња
Својства :
Медицински Материјали & Додатоци
Функција:
Breatheable, само лепило и лесно солза
Употреба:
Козметички, заштита и третман
Материјал:
95% не-плетени+5% spandex
Големина:
50mm*4.5 м
Тип:
Спорт/Отворено/Хируршки Материјали
клучни зборови:
Кампување лов додаток
сертификација:
CE/ФДУ/ISO
R

Тие исто така купуваат со овој производ