.

.

3pcs/set Симпатична Децата Кристал најлон Headband Бохемија Плажа Цвет Флорални headband Деца Коса Додатоци Фотографија Проп

3pcs/set Симпатична Децата Кристал најлон Headband Бохемија Плажа Цвет Флорални headband Деца Коса Додатоци Фотографија Проп

DEN 262.00
DEN 278.40
-6 %
Количина на стоки


3pcs/set Симпатична Децата Кристал најлон Headband Бохемија Плажа Цвет Флорални headband Деца Коса Додатоци Фотографија Проп
Карактеристики : Fashion & секојдневен стил Забелешка : Оваа затворање на големината на информации е само за повикување само. Телото видови, мерење песок одредени дизајни може малку да се разликуваат во големината. Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
15477
Бренд Име:
Hongmao
Стил:
Моден
Материјал:
Најлон,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ