.

.

Висок Квалитет 80mm 10PC Дијамант Флексибилни Влажни Полирање Диск додадете Држач M10 за Мермер, Камен Стакло Гранит Плочка Конкретни Мелење Подлога

Висок Квалитет 80mm 10PC Дијамант Флексибилни Влажни Полирање Диск додадете Држач M10 за Мермер, Камен Стакло Гранит Плочка Конкретни

DEN 837.00
DEN 881.28
-5 %
Количина на стоки

Пакетот вклучува : 10pcs x Дијаметар 80mm е Дијамант влажни флексибилни полирање влошки , Ронки 50# 100# 150# 300# 500# 800# 1000# 1500# 2000# 3000# ,Секоја големина 1pcs,стандардно за испорака(или,можете да забелешка детали во цел што ви треба е) . тоа исто така може да се користи за обработка, поправка и реновирање мермер, бетон, цемент кат, terrazzo, стакло и керамика, вештачки камен, плочки, глазирани плочки, vitrified плочки. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, ве Молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување. Времето за испорака зависи од дестинацијата, превозот метод (истите да се изречни или пост), може да трае до 8 до 35 дена. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно. Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме да ни испратите порака или е-пошта штом ќе ја плати плаќање.
Испорака и Услуга Детали Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата. Производот Микс : Дијамант абразивни, во комбинација со композитни материјали, кука&јамка поддржани. Кориснички прирачник :
Да ги користите од грубата да казна, крајно полирање. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине ни какви било негативни или неутрални повратни информации. Ронки : 50# 100# 150# 300# 500# 800# 1000# 1500# 2000# 3000# (Грубата да Казна, Секоја големина 1pcs,стандардно превозот),или,ве молиме оставете порака ако имате барања на ронки големина.
Опис На Производот
Висок Квалитет 80mm 10 PC Дијамант Флексибилни Влажни Полирање Диск додадете Држач M10 за Мермер, Камен Стакло Гранит Плочка Конкретни Мелење Подлога Објект Спецификации : Дијамант влажни флексибилни полирање подлога за камен, земја плочка, керамика,мермер, бетон, цемент кат, terrazzo, стакло и керамика, вештачки камен, плочки, глазирани плочки, vitrified плочки. Ви благодариме за вашата поддршка. Функција :
Силна мелење сила, добра издржливост
Одлична јасност, сјајна, мека степен
не се промени во бојата на каменот себе, со застаклување брзо, добра осветленост и не исчезнат. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа надвор.
Погоден за камен полирање, линија chamfer, на лак плоча и посебен облик на камен за обработка. Објектот ќе бидат означени како "Подарок" и изјави Пониска вредност за превозот цел само. Предмети превозот надвор од Кина, со што choosed превозот начин,кога ќе се ставени цел е не,Изразат начин или препорачана пошта. LANXSTAR Ние се грижиме за нашите ценети корисници, и се секогаш спремни да работат работи надвор.
Целиот процес трае вода да се излади целосно, но во фаза на полирање,водата не треба да биде премногу. 1pcs M10 x носителот подлога. LAN
Објектот Сликите Ги Покажуваат
10 парчиња избрани дијамант влажни полирање пршлен, 1 парче back-up подлога
Повратни информации и Благодарни на Споделувањето
Следете нас,ние ќе им даде попуст на $1 кога ќе го поставите некоја цел; ни Остави 5 ѕвезди' добар преглед,кога ние очекуваме тоа,можете да добиете $2 купони или иста вредност попуст за вас следна цел; Споделување на нашиот производ линк до вашиот сајтовите за социјално вмрежување како што се Facebook,Twitter,Vkontakte,Instagram и др,Потоа,се екранот за нас,ќе добиете Подарок или $3 забава кога ќе следниот пат доаѓаат; Add to Желба листа,можете да најдете ни лесно,и ние може да понуди подарок до вас премногу.

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LX-GJPJ-DMP3INS10
Материјал:
Карбид
Тип:
Моќ Алатка Делови
Бренд Име:
LANXSTAR
Тип на прилогот :
Кука & Јамка
R

Тие исто така купуваат со овој производ