.

.

едноставно дизајниран U-облик акрилик кафе на маса со списанието носителот

едноставно дизајниран U-облик акрилик кафе на маса со списанието носителот

DEN 29760.00
Количина на стоки


F REE превозот во САД од СТРАНА на FEDEX/DHL/UPS-от
Ако други земји,pls контактирајте не за повеќе информации.
Карактеристики :
1. Стилски современа кафе на маса за современите домови
2. Уникатен дизајн носи малку да се излади до секоја соба
3. Едноставен, елегантен дизајн кој е лесен за чистење
4. Материјал : висок квалитет на увезени акрилик
Ставка детали :
За Испорака :
1 - Од високата вредност на акрилик мебел и други производи во нашата продавница,и како и со цел да се гарантира нашите купувачи ќе имаат добар шопинг искуство,па ние изберете само 3 сигурен курирска компанија ( DHL,Fedex,UPS-от ) како нашиот главен превозот метод.
2 - обработка на време ќе биде 2-3 дена по уплатата верификација.
3-ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4-Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата.
5-Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Посебна Напомена За Сите Купувачи :
1-Купувачот треба да се провери стоката додека неговата пристигнат,ако некоја грешка или оштетување,pls правите фотографии и да се направи тврдењето на вашиот локален Изразат компанија одеднаш.
2-Покрај штетата,ако кој било друг unsatisfactions, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек или СПОР. Ве молиме НЕ го достави на "ред спор" директно, без каков било контакт со нас . Многу благодарам.
3-Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! И ветувањето да понуди најдобра услуга за вас.

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кафе Маса
Општа Употреба:
Дома Мебел
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЕДЕН ЛУКС
Големина:
900w*500d*420h mm
Изглед:
Модерна
Место на Потекло:
Шенжен Кина
Укината:
No
Број На Модел На:
2021311401
Материјал:
Акрилик
боја:
јасно,бела,црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ