.

.

Led светлата flasher батерија за осветлување string треперење градина светла mantianxing string светлина празник декорација

Led светлата flasher батерија за осветлување string треперење градина светла mantianxing string светлина празник декорација

DEN 887.00
DEN 1152.00
-23 %
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество м * 5 40 многоцветни светилка 988 м * 5 40 светилка сина 988 м * 5 40 светилка розова 999 м * 5 40 светилка зелена 999 м * 5 40 светилка жолта 999 м * 5 40 светилка црвено 999 м * 5 40 светилка бела 981 м * 5 40 светилка топло бела 996 м * 5 40 светилка седум боја allochroism 997 детали за производот
драги пријатели , добредојдовте на coneept украсен ! за да се направи вашите детали за да се знае бебе , книга продавница голем број на испратите бебе слика , ве молиме про до точка прочитајте трпеливо ах ( секоја pictutes ние ќе се објасни , ако се прочита не појаснување , може да биде директно консалтинг . точење
Книга продавница батеријата светлина има 6 боја за избор , бела , односно , , црвено жолто зелено, сино , , многоцветни , еден од бела сина, зелена , , од другите светлината 2 боја високи .
производи производ број led батерија за осветлување string ( може да фиксна не видови на боја бојата став тип ) сијалица боја Бела и сина и црвена , жолта , многоцветни , зелена , еден од бела сина, зелена , , од другите светлината 3 висок некои боја сијалица број 5 m 40 светилка спецификација за производ книга продавница батеријата светлина спецификација 3 separatedly линии, switch , секоја светлина монистра сите со напон-стабилизирање на отпорник , за да се обезбеди дека светлината монистра светлина со векот на моќност 5w околу моќ напон 12v околу сијалица материјал led главната функција
1 , 2 , флеш промените главните карактеристики
1 2 енергија , заштеда на енергија и долг живот ( теорија на комуникативен 60000 часа ) 3 , светлечки чиста 4 , luminances висока 5 , survivable 1ift
обновливи 6 , ладно извор на светлина треска , не е лесно - - - - - - применливи опсегот
одмор и свадба позадина на изгледот , хотели и ресторани , трговски центри , дома , покажат , клуб , concea , , мода ктв барови перформанси , ballroom
Сцената и така на сите layout - - - - - -

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Розова
Употреба:
празник
Должина:
500cm
Карактеристики:
string светлина празник декорација
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
90 дена
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,RoHS
боја:
Жолта,Црвена,Светло Зелена,Светло Жолта,Мулти,Розова
Е dimmable:
No
База Тип:
2G11
Напон:
220V
Осветлување Растојание:
1-5m
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
0041
R

Тие исто така купуваат со овој производ