.

.

50pcs бела цинк, обложени м4*20 пеперутка завртка m4

50pcs бела цинк, обложени м4*20 пеперутка завртка m4

DEN 248.00
DEN 275.04
-10 %
Количина на стоки


DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
m4x20
Материјал:
Јаглероден Челик
Големина:
М4-P0.7
legnth:
20mm
Стандард:
DIN316
време на испорака:
5days до 7 дена
Пакување:
поли со торба
испорака начини:
од express
Оригиналното Место:
шенжен
По завршувањето:
Белата боја
MOQ:
50pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ