.

.

Трговија на големо 7--11mm висок квалитет камен вистински чипови лабава монистра влакно 34 Бесплатен превозот

Трговија на големо 7--11mm висок квалитет камен вистински чипови лабава монистра влакно 34 Бесплатен превозот

DEN 300.00
DEN 316.32
-5 %
Количина на стоки


Трговија на големо 711mm висок квалитет вистински скапоцен камен аквамарин чипови лабава монистра влакно 34" Бесплатен превозот
Одлична за правење на ѓердан & хривнија! Листата На Специјално S/N
SS038 Големина
7-8мм ( 1 инч = 25.4 mm ) Тежина
xx g ( 1g=5 Карат ) Материјал
Вистински скапоцен камен аквамарин Дупчење
Целата Длабочина На Боја
Видете на сликата. Количина
Една понуда за 1 влакно. Забелешка
Квалитет на скапоцен камен, Богата Боја.
Ако сакате трговија на големо,ве молиме да договор со нас.
* Слики се вистинска боја врз основа на светлина и прилагодувањата на Камерата. Без додатоци.
* Тегови & Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Имаме аукции завршува секоја минута, ако видите некој објект ви се допаѓа местото на понудата, во почетокот и може да победи тоа
за помалку отколку што мислите. ~ Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SorcerKeeper
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Круша Форма
Број На Модел На:
SS038
Објектот Тежина:
xx g
Надворешниот Дијаметар:
7mm
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
7-11mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ