.

.

За SUZUKI GSXR 750 600 2011 2012 2013 2014 година е Прилагодено лого Мотоцикл Цилиндричен Резервоар Покрие Течност Резервоарот Капа и Маска

За SUZUKI GSXR 750 600 2011 2012 2013 2014 година е Прилагодено лого Мотоцикл Цилиндричен Резервоар Покрие Течност Резервоарот

DEN 310.00
DEN 340.80
-9 %
Количина на стоки

НИ 25.76 / set НИ 25.76 / set НИ 52 / пар НИ 7.03 / парче НАС 8.02 / пар НИ 21.12 / парче НАС 3.41 / парче НАС 18 / set НИ 10.96 / пар НИ беа 25,5 / пар
Опис на *Состојба : 100% Сосема Нов *Материјал : CNC 6061 Алуминиум *Објект е лесно да се инсталира без инструкции *Постои моден дизајн, може да се направи вашиот велосипед во добар изглед. *Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет *Боја : слика покаже *Пакет вклучуваат : парче Задниот Поклопец Fitment : За SUZUKI GSXR 750 2011 2012 2013 2014 ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
DF-РК-044
Објектот Должина:
4.1cm
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
40g
Материјал Тип:
алуминиум cnc
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Fitment:
За SUZUKI GSXR 750 2011 2012 2013 2014
Бои:
слика шоу
Материјал:
Алуминиум
Функција:
Цилиндричен Резервоар Маска
Точка име :
Задна Кочница Течност Во Резервоарот Покрие Капа
Употреба:
мотоцикл масло филтер маска капа
Состојба:
100% Сосема Нов
Пакетот Вклучува:
Парче Задниот Поклопец
R

Тие исто така купуваат со овој производ