.

.

Имитација sinamay 15colors Шик Fascinator Капи Фенси ној quill Коса Accessoies Жените Коктел кралската ascot Црква Headpiece

Имитација sinamay 15colors Шик Fascinator Капи Фенси ној quill Коса Accessoies Жените Коктел кралската ascot Црква Headpiece

DEN 592.00
DEN 623.52
-5 %
Количина на стоки


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин опис детали 1) Поставен на 15 бои одберете имитација sinamay Fascinator база на домот, жените капа со ној quill красат шапка атрактивни headwear SYF96 Употреба 2)Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator,настан headwear,Повод handband 3) Avaliable бои боја на слонова коска,црна,бела,црвена,топла розова,розова,виолетова,turquiose,жолто,сино море, кралска сина,светло сина,емералд зелена,marron,сива ние да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,благодарение ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас

Големина:
Approx 18cm
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
SYF96
Материјал:
Имитација Sinamay
Големина:
Approx18cm
боја:
Црвена,црна,жолта,тиркизна,кралска сина,црна,слонова коска,розова,marron,праска
Употреба:
Партија,Свадба,саем,Коктел, по Повод Црква,Икони,кралската ascot
Материјал:
Имитација Sinamay
R

Тие исто така купуваат со овој производ