.

.

Led светлата 30 метри flasher светилка постави топката осветлување string отворено водоотпорен градината светилка божиќ декорација spherule

Led светлата 30 метри flasher светилка постави топката осветлување string отворено водоотпорен градината светилка божиќ декорација

DEN 2129.00
DEN 2764.80
-23 %
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество 30 m 300 светилка црвено 9998 30 m 300 светилка жолта 9992 30 m 300 светилка сина 9998 30 m 300 светилка зелена 9998 30 m 300 светилка бела 9959 30 m 300 многоцветни светилка 9995 30 m 300 светилка пурпурна 9995 30 m 300 светилка розова 9999 30 m 300 светилка топло бела 9987 детали за производот
користете методи : директно ќе на фенери на приклучокот приклучок во 220v штекер друг стави светлата ликвидација каде што сакате декорација места depived ова е отворено водоотпорен 30 метри, топката светилка , 20 метри, топката светилка , 10 m топката светилка . точење ( свои корисни , навистина heartwarming убава о . забелешка ( на крајот на приклучокот dangxiang е зад женски приклучете го , лесен и е улогата на следниот осветлување string , продолжување . ) име на производ : led топката светилка 10 m стока код : cd002 извори на светлина боја : виолетова розова црвено жолта сино зелена бели црвени многоцветни употреба напон : ac220v . карактеристики на производот : hindchnnel , ниска топлинска енергија , заштеда на енергија и долг живот ( теорија на комуникативен 60000 + час ) , светлечки чиста , luminances висока . применливи предмет : празник декорација , градот на улично осветлување инженеринг , парк осветлување инженеринг , пејсажи осветлување инженеринг , зона свадба позадина изгледот на , , хотели и ресторани, комерцијални , дома , покажат , ballroom , на сцената како што сите места на аранжманот

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Должина:
3000cm
Карактеристики:
30M 300LED
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
90 дена
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,RoHS
боја:
Бела,Светло Жолта,Розова,Чоколадо
Е dimmable:
No
Напон:
220V
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
0054
R

Тие исто така купуваат со овој производ