.

.

15packs/многу Нови зголеми розова Дрвена Хартија Клип дрвени штипки Мини Торба Клип свадба Специјален Подарок студентите' diy алатки трговија на големо

15packs/многу Нови зголеми розова Дрвена Хартија Клип дрвени штипки Мини Торба Клип свадба Специјален Подарок студентите' diy

DEN 936.00
Количина на стоки


Материјал : Дрво.
Големина : мини 3.5*2cm.
Тежина : околу 23g/пакет.
10 парче парче пакет.

Облик На Хартија Клип:
No
Магнетно:
No
Број На Модел На:
11220CL*15
Бренд Име:
leaffei
Материјал:
Дрвени
Тип:
Хартија Клип
R

Тие исто така купуваат со овој производ