.

.

18*25мм 72pcs/пакет,18colors Овална Акрилик Rhinestones,Чувствувате Тајван Акрилик стакло Рамен Грб Rhinestones,Накит додатоци

18*25мм 72pcs/пакет,18colors Овална Акрилик Rhinestones,Чувствувате Тајван Акрилик стакло Рамен Грб Rhinestones,Накит додатоци

DEN 306.00
DEN 359.52
-15 %
Количина на стоки


Високо се препорачува да се рака-мијат било предмети со залепени rhinestones. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка.
Политика На Враќање
· Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS.
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.
Добредојдовте на ECR Мода продавница
Ако сакате да се купи други производи, ве молиме да ги наведете :
Да се перат :
Ова е да им помогне на вас со перење Не hot fix кристал облека, овој компоненти и дизајн се перат.
· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со нив, да се дозволи да се врати предметите во нивните оригинални пакети и добри услови за 100% враќање на парите, со исклучок на трошоците за превозот и ракувањето со такси. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот. За перење со мала тежина облека.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме да не?т заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. Фен за ниска топлина или да се исуши. Ве молиме вклучуваат пакување се лизга. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка.

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
acryl
Големина:
8*13mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
Акрилик Кристал
занаети:
лепак
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Обликот:
овална
is_customized:
Yes
боја:
Мешани Бои
R

Тие исто така купуваат со овој производ