.

.

промет на големо со 10pcs/многу реле 6A 12VDC FT LYRA012V

промет на големо со 10pcs/многу реле 6A 12VDC FT LYRA012V

DEN 1166.40
Количина на стоки


FT LYRA012 V 6 A 12 VDC

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
цврста состојба реле
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
FT LYRA012V
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Бренд Име:
Достоен Електроника
Употреба:
Општа Намена
Напон:
12V
skype id:
Thomas65339
WhatsApp:
008613632606889
R

Тие исто така купуваат со овој производ