.

.

1-ви Роденден Тимови Новородено Бебе Девојка Зимска Облека Младата Rompers Фустан За Принцеза Пинк Jumpsuits Партија Костими Vestido

1-ви Роденден Тимови Новородено Бебе Девојка Зимска Облека Младата Rompers Фустан За Принцеза Пинк Jumpsuits Партија Костими

DEN 480.00
DEN 600.00
-20 %
Количина на стоки

Големина Должина Биста На возраст S 36cm 44cm 0-3 месеци M 38cm 46cm 3-6 месеци L 40cm 48cm 6-12 месеци XL 42cm 50cm 1-2 години Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3cm за грешки

Бебе Возраст:
0-3 месеци, 19 до 24 месеци, 4-6 месеци, 13-18 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
S M L XL
R

Тие исто така купуваат со овој производ