.

.

Не Изолирана Жица Ternimal Plier Crimper 1-10mm2 17-7AWG АП-10 ratchet заштеда на енергија crimp алатка

Не Изолирана Жица Ternimal Plier Crimper 1-10mm2 17-7AWG АП-10 ratchet заштеда на енергија crimp алатка

DEN 344.16
Количина на стоки

Не Изолирана Жица Ternimal Plier Crimper 1-10mm2 17-7 AWG АП-10 ratchet заштеда на енергија crimp алатка
Спецификација
Рака Crimping Алатка/Ratchet Crimping Алатка
Погоден за crimping не-изолирани конектори
Висок квалитет crimping
АП-10 Рака Crimping Алатка
Ratchet Crimping Алатка Suitabel за crimping не-изолирани конектори Јаглероден челик со појачани и зацврстен вилици обезбедува acurate crimp Совршено се справи со грчевито држејќи се за позицијата и структура гарантира висок crimping квалитет Crimping опсег : 1~10мм 2 17-7 AWG Должина : 250mm Тежина : 0.75 kg
Слики Ако ви треба екстра умира,ве молиме љубезно место вашата нарачка од следниов линк :
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многу
Плаќање
Ако имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.
Превозот
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работни дена.
2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро
Сертификација

Примена:
Crimping
Бренд Име:
ЛСД
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
АП-10
Карактеристики:
Изолирани
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Рамен Нос
is_customized:
Yes
Се Справи Со Стил:
Директно
Функција:
за crimp не-изолирани терминали
crimping опсег :
1-10mm2
AWG:
17-7
Должина:
250mm
Тежина:
0.75kg
mateiral:
јаглероден челик + ПВЦ рачка
Пакет:
блистер картичка+Картон
R

Тие исто така купуваат со овој производ