.

.

100/тркалаат Сребрена Злато Gunmetal Антички Бронза Црвено Бакарна Боја Пресврт Железо Синџирите За Накит Одлуки Дојде На Ролна

100/тркалаат Сребрена Злато Gunmetal Антички Бронза Црвено Бакарна Боја Пресврт Железо Синџирите За Накит Одлуки Дојде На Ролна

DEN 833.00
DEN 1041.12
-20 %
Количина на стоки

метар
Железо Пресврт Синџири Дојде На Ролна
Големина : Линк : за 1.6 mm широк, 3мм долго, 0.5 мм дебел, 100/ролна
Синџирите се дојде на ролна, а сликата во тек е за повикување само, вистински
големина на ролна варира од различен синџири.Денешницата, синџири се повеќе и повеќе
широко се користи во сите сите видови на ситуацијата. Толку долго како што можете да забележите што ќе се најдат тие се
се користи како торба синџири што може да ги зголеми своите fashional елемент, нараквица ланци,
појаси и така натаму.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
CHS001Y-S
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Висина:
0.05cm
Објектот Ширина:
0.16cm
Објектот Тежина:
518g
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
0.3cm
Стил:
Unwelded
Материјал:
Железо
единица:
100
Употреба:
синџир
Големина:
3x1.6x0.5mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ