.

.

2018 Kanye West Pablo Mens Зима Руно Суичери Хип Хоп Тренерки Јас Се Чувствувам Како Павле Дуксери Мажи Жени

2018 Kanye West Pablo Mens Зима Руно Суичери Хип Хоп Тренерки Јас Се Чувствувам Како Павле Дуксери Мажи Жени

DEN 1116.00
DEN 1488.00
-25 %
Количина на стоки


Купувачот пријател! Здраво! Ве молиме погледнете го големина табелата подолу пред купување. Нашата облека се на Азија големина помала од сад и Европската Унија. Ако не знаете како да се големина, ве молиме да ми кажете вашата висина и тежина. Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Ние ќе го Изберат правото големина за вас.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Бренд Име:
Acaoyue
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Лабава
Монтажни Дел:
Никој
Дебелина:
Руно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
CYH002
Стил:
Хип Хоп
R

Тие исто така купуваат со овој производ