.

.

Yibuy Пар Xylophone бел & unwood Mallets,Мека Пластика Главата за Топол Звук

Yibuy Пар Xylophone бел & unwood Mallets,Мека Пластика Главата за Топол Звук

DEN 273.00
DEN 369.12
-26 %
Количина на стоки


100% Сосема нов,не се користи
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.
Меки Пластични главата за топол звук
Должина : 380mm,главата големина 30мм
Бренд име:Yibuy
Пакетот Вклучува :
1 Пар xylophone бел&unwood mallets(Мека гума главата)

Бренд Име:
Yibuy
R

Тие исто така купуваат со овој производ