.

.

VIBORG Делукс Солидна SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик Кастинг Екстра-дебел Тешки-должност Deodorizing Бања Туш Подот на Мозоци, GS18

VIBORG Делукс Солидна SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик Кастинг Екстра-дебел Тешки-должност Deodorizing Бања Туш Подот на Мозоци,

DEN 767.52
Количина на стоки


VIBORG ® Создава БР.1 Бренд
на
Свет-Класа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!
Детали За Производот Покаже :
◊◊◊VIBORG Делукс SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик Кастинг Ултра-дебел Тешки-должност Кат Мозоци ◊◊◊
Солидна 304 од не 'рѓосувачки челик фрлија & обработени преку автоматски прецизност ЦПУ опрема Ќе не' рѓа, останува нерѓосувачки засекогаш; SGS 72-часовен Сол Спреј Тест; 100% издржливи Со навистина одлично сатен никел заврши. Со висок квалитет ABS deodorizing мирис-доказ мозоци јадро; Димензии : 100 x 100 x 45 mm
ТОПЛО СОВЕТИ : Бидете внимателни кога продавачот вели неговите производи се направени од нерѓосувачки челик SUS304 но ги продава по многу ниски цени! Нивните производи се веројатно направени од инфериорни 201 од не ' рѓосувачки челик! Бидејќи цената на 304 нерѓосувачки челик е скоро пет пати поголем од 201 од не ' рѓосувачки челик!!! Се мудар купувачот и не се измамени, мојот пријател! Стр закуп секогаш да имајте во предвид вечниот директорот на пазарот : цените на производите се секогаш во однос на нивниот квалитет!!!
Тест на одделение од нерѓосувачки челик со пад на reagent :
Опис на производот Име Кат Мозоци Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име VIBORG Број на Модел на GS18 Материјал SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Димензии 100 x 100 x 45 mm Дебелина 4 мм Finsh сатен nicke l Пакетот вклучува 1 x подот на мозоци како desribed
За VIBORG
VIBORG - основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Бисер Реката Del та на Провинцијата Guangdong. Своите производи ги вклучува сите видови на почетниот hardwaresмебел hardwares, бања hardwares, кујна hardwares, итн. со светска класа извонредна изработка и квалитет. Потпирајќи се на нејзиниот повеќето напредни опрема и објекти, професионален менаџмент кадри, техничари, вешти работници и успешен маркетинг и менаџмент, VIBORG стана БР. Еден Бренд на домашниот хардверски производи во Кина!!!
НАШАТА Фабрика
За Ваша Информација

Тип:
Канализација
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
4 inch
Кат Мозоци Метод:
Deodorization Тип
Примена:
Кат
Материјал:
SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик
Димензии:
100 x 100 x 45 mm
Заврши:
Сатенски никел
R

Тие исто така купуваат со овој производ