.

.

Топла Продажба 60pcs Шарм Матирано Позлатен Сребрен Накит Нараквици за Женска трговија на Големо Мода Накит A-240

Топла Продажба 60pcs Шарм Матирано Позлатен Сребрен Накит Нараквици за Женска трговија на Големо Мода Накит A-240

DEN 384.00
DEN 547.68
-30 %
Количина на стоки

матирано Стил : Погледнете го слика Должина на обем : внатрешен дијаметар : 65mm
Количина : 60pcs ние прифаќаме alipay,запад унија,tt .Превозот начин : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.Купувачи се плати за враќање поштарина. сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката доколку не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
1.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,хривнија
Сребрен накит,бисери,од не 'рѓосувачки челик jewerly,од не' рѓосувачки челик ѓердан,Pendant накит.98 /парче
Шарм 3pcs 3rows Црна Кристал чешка Rhinestones Еластичен Жените Шарм Алки Нараквици трговија на Големо Мода Накит A-700 US$ 9. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Резолуцијата Гроздобер Накит 18 K Златни Нараквици Накит за Жените Mens A-808 US$ 14.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.99 /многу
3 парчиња / многу
Шарм 12pcs Целосна Јасно Австрија Rhinestones Еластичен Нараквици за Девојки Жените трговија на Големо Мода Накит A-503 US$ 11.40 /многу
12 парчиња / многу
6pcs 3laps Целосна Јасно чешка Rhinestones Еластичен Девојки Жените Шарм Нараквици трговија на Големо Мода Накит A-504 US$ 18.Враќање во рок од 14 дена;
3.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.98 /парче
Големите промоции Шарм Никогаш не Исчезнат Вистински 18 K Злато Стр Срцето Цвет Женска Mens Нараквици Алки Гроздобер Накит A-843 US$ 18.
За нас-
Ние сме накит производителот и веледрогеријата,добавувачи на бутик,продавница,битпазар.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.98 /парче
Шарм Никогаш не Исчезнат Вистински 18 K Злато Стр Цвет Женска Mens Нараквици Алки Гроздобер Накит A-841 US$ 18.98 /парче
Никогаш не Исчезнат Елитното Вистински 18 K Злато Женска Mens Нараквици Алки Гроздобер Накит A-840 US$ 18.50 /многу
6 парчиња / многу
Опис на Квалитетот : ААА+++ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : цинк легура со сребро позлатен.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL ,Fed EX,UPS-от или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 5-7days.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Принцезата тиара круна круна тиара свадба подарок свадба сувенири свадба
додатоци круни мода круни булчински мода круна накит, булчински круни.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.98 /парче
Големите промоции Шарм Никогаш не Исчезнат Вистински 18 K Злато Стр Цвет Женска Mens 10m Нараквици Алки Гроздобер Накит A-842 US$ 19.

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
65mm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Doreenfifi
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Lucite
Метали Тип:
сребро позлатен
Број На Модел На:
240
Материјал:
Цинк легура со Сребро позлатен,forsted
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Нараквици,Bangeles
боја:
Сребро.
одговараат за:
женска.адвокатско
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ