.

.

Мулти-функција Биро Канцелариски Организатор Пен Носителот Пенкала Стојат Молив Организатор за Биро за Статистика Додатоци Канцелариски Материјали

Мулти-функција Биро Канцелариски Организатор Пен Носителот Пенкала Стојат Молив Организатор за Биро за Статистика Додатоци Канцелариски

DEN 751.00
DEN 1416.96
-47 %
Количина на стоки


П Р О Г У С Т И Д ES C R I P T I O N
Item No.
Бела, Црна,Портокалова, Сина ,
Виолетова, Зелена, Кафеава,
Употреба
Пенкало кутија , Канцелариски организатор , Козметика носителот, Суета носителот итн
Материјал
Дрвена структура , висок квалитет на СТП Кожа маска со различни бои и дезени
Големина
22*10.5*12.3 cm
Packet Weight
0.8 KG
Нето Тежина
0.5 КГ
Oversea Магацин :
Брод од Москва од страна на Русија Пост или ДПД.
Нема Одмор за време на Кинески Пролетниот Фестивал.
P I C T U R E S H O W
Вистински Купувачот Покажува

Тип:
Пенкало Носители
Обликот:
Плоштад
Стил:
Мултифункционален
Бренд Име:
leadland
Материјал:
СТП Кожа
Употреба:
пен носителот
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ