.

.

Мини сонцето електричен грејач 150W/300W

Мини сонцето електричен грејач 150W/300W

DEN 1679.52
Количина на стоки


Мини сонцето електричен грејач 150 W/300 W

моќност:
греење на елемент:
Греење Жица
Примена:
11-20㎡
Број на Брзина Settings:
Вториот Степен На Пренос
Електричен Грејач Тип:
Инфрацрвен Печка
Област Загрева:
сертификација:
CE
Функција:
Прегреат Заштита,Совет-Над Заштита
Инсталација:
Десктоп,Преносни
Инфрацрвен Печка Тип:
Сонцето Грејач
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
CRS-QN003
R

Тие исто така купуваат со овој производ