.

.

Модерната мода личност часовници и digita ѕиден часовник исечок опрема дигитален часовник

Модерната мода личност часовници и digita ѕиден часовник исечок опрема дигитален часовник

DEN 7104.00
Количина на стоки

Модерната мода личност часовници и digita ѕиден часовник исечок опрема часовник дигитална Опрема ѕид clcok детали

боја:
Сребро.
Тип:
Ѕидни Часовници
Тежина:
1100g
Број На Модел На:
BJ040038
Дисплеј Тип:
Игла
Комбинација:
Ги одделува
Должина:
350mm
Ѕиден Часовник Тип:
12 mm Лист
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Motivity Тип:
Дигитални
Шема:
Апстракт
Форма:
Единствен Лик
Обликот:
Кружни
Применливи Сместување:
дневна соба
Материјал:
Метал
Дијаметар:
35cm
Ширина:
35cm
Функција:
Morden
Тело Материјал:
Алуминиум
Материјал:
алуминиум ,пластика
боја:
сребрена боја
боја тип:
опрема ѕиден часовник
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ