.

.

НОВИ Дигитални LCD Часовник Автомобил Voltmeter Термометар Батеријата Напон Temprerature Следи 12V/24V

НОВИ Дигитални LCD Часовник Автомобил Voltmeter Термометар Батеријата Напон Temprerature Следи 12V/24V

DEN 357.00
DEN 375.36
-5 %
Количина на стоки


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Дигитален часовник, автомобил напон екранот во реално време.
Затворен и ourdoor температура на екранот, мерен опсег : Внатрешна : -50°C-70°C ; Надворешна : -50°C-70°C
Шлаг аларм екранот ќе се вклучи како температура пониска -1-4°C
12/24 часа формат на екранот
Година/месец/датум на екранот
Се врши увид и се прикаже реално време автомобилот складирање батеријата напон
Портокал и сино осветлување е shiftable
Прекумерна или помал напон сигнализација функција
Автомобил цигара моќ олово(12/24 V)
Со Велкро лента за лесна инсталација
Спецификации :
Мулти-функција автомобил LCD дигитален дисплеј
Материјал : Пластика
Школка Во Боја : Црна
Светлото Боја : Портокалова и Плава
LCD Дисплеј : 95x15mm/3.74x0.59"(Lx W)
Производ Големина : За 113x20x29mm/4.45x0.79x1.14"(Dxšxv)
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Автомобил волтметар Часовник Термометар
1 x Автомобил Цигара Socket
1 x Прирачник за Корисникот Настава

Број На Модел На:
9A30100
Температурата На Работа:
Други
Димензии:
За 113x20x29mm
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Точноста Класа:
Висок
Бренд Име:
OOTDTY
Напојување:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ