.

.

F06489 Нови CNC Алуминиум Lanyard Прстен Со Планината Поставите Црна за Gopro HD Херој 3+ 3 Плус Црна

F06489 Нови CNC Алуминиум Lanyard Прстен Со Планината Поставите Црна за Gopro HD Херој 3+ 3 Плус Црна

DEN 163.00
DEN 177.12
-8 %
Количина на стоки

купувачот ги покрие превозот цена во двете насоки
.фотографии или видео на нашите оригинални пакет
.испрати оригиналниот пакет и сите делови на парцела за продавачот Проблемите предизвикани од страна на купувачот не е исправно за користење
продавачот на обсе
продавачот може да го понуди maintainance за слободни
купувачот треба да се понуди
.
Ако постои било каков проблем со царинење,pleace контактирајте со продавачот за помош, како е можно поскоро. царинските давачки
продавачот на обсе
Плаќаат данок е секој добар граѓанин е обврска, како на царина политики се различни во различни земји, продавачот не може да гарантира за 100% слободен данок,некои од парцели може да се чуваат од страна на царинските за повик за инспекција и царината може да побара за данок.купувачот треба да се покрие врати превозот цена
.купувачот само може да ги покрие трошоците за заменетите неисправни делови
.купувачот покривање на царински давачки и други трошоци (ако е потребно) да се Врати За Незадоволни Производи
продавачот на обсе
Ако купувачот се незадоволни со производ,продавачот може да го прифати врати во рок од 7 дена од денот на приемот за целосна наплата или размена
купувачот треба да се понуди
.
Важно Informaiton за Секоја Вредност Клиенти :
За Продажба на Шпицот на Сезоната, некои Логистичка може да го одложи за неколку дена.обезбеди фотографии или видео како доказ
.Купувачот unwill да се врати ставки
продавачот на обсе
продавачот можат да си дозволат 1 - 35% од дефектен дел цена најмногу до $20 компензација (зависи од степенот на оштетување)
купувачот треба да се понуди
сертификат за докажување на проблемот,како што се :
. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Pls контактирајте со нас слободно ако имате било какви прашања, наместо да се направи барање или остави негативни повратни информации без контакт.Продавачот ќе плаќаат поштарина, како и, се Врати превозот надомест надомест е 1 - 35% од неисправни објектот е цената до максимум $40.
Купувачот треба да се понуди :
(1) пријава за размена
.
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Превозот метод
продавачот на обсе
Нормално,парцели ќе биде испорачуван регистрирани пост. Се надевам дека нашиот професионален тим може да ви даде пријатен и задоволување на шопинг искуство. Проблеми со квалитетот во рок од 7 дена по пристигнувањето(некористење исклучени)
1.Превозот времето е 20-40 дена од страна на регистрирани пост. ако не добијат парцели на време , pls ни помогне да чекаат некои повеќе денови.фотографии на превозот приемот(на враќање превозот надомест надомест ќе бидат обработени според приемот)
.фотографии или видео на неисправни производи
.купувачот покривање на превозот цена во двете насоки
.сите производи во пакетот
2.
купувачот треба да се понуди
Купувачот треба да се контактирајте со продавачот пред превозот ако има било какви посебни барања се комбинираат превозот
продавачот на обсе
Ако неколку наредби се за истиот купувачот и на истата превозот адреса,продавачот ќе брод нив заедно
купувачот треба да се понуди
Купувачот треба да се контактирајте со продавачот пред превозот ако има било какви посебни барања превозот време
продавачот на обсе
1.

Употреба:
Акција Камери
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
BGNing
Тип:
Лен Планината
Бои:
Според слики
Употреба:
Дигитална Камера
R

Тие исто така купуваат со овој производ