.

.

Бесплатен Превозот водоотпорен 10pcs Jade стил 125Khz RFID Близина лична Карта EM4100 Keyfobs,Контрола на Пристап на Картичката

Бесплатен Превозот водоотпорен 10pcs Jade стил 125Khz RFID Близина лична Карта EM4100 Keyfobs,Контрола на Пристап на Картичката

DEN 269.00
DEN 283.20
-5 %
Количина на стоки


Оваа цел :
10pcs 125 KHZ EM4100 чипови
Опис :
Материјал : пластика
Димензија : 30 X25 X3.5mm
Одговор на фреквенција : 125 KHz,
Чип тип : EM4100, TK4100
Операција Температура : -40°C до 85°C
Водоотпорен
Примена предмет : јавен превоз, паркинг, ЛИЧНА идентификација, присуство систем, цените, картичка за плаќање, производ на логото, итн.
Функција :
Отпорен на вода
Секој доаѓа со Клучните прстен вклучени.
Компатибилен со сите RFID читач за да се добие пристап
Секој токен пре-програмирани со уникатен ID кој е Ласерско печатење за тоа
Ако треба RFID читач : $5.9

Фреквенција:
125KHz
Бренд Име:
ZOCORFID
Чип Капацитет:
256
моќност:
Пасивни Картичка
Прочитајте Опсег:
3-8cm
Големина:
3.2cm
Контури:
Туѓо Картичка
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Број На Модел На:
TK4100
Големина:
30X25X3.5mm
Фреквенција:
125KHz
чипови:
EM4100
боја:
Кристално
R

Тие исто така купуваат со овој производ