.

.

Платно уметност едрилици современото сликарство, Realist страна се насликани со Висок квалитет бесплатен превозот

Платно уметност едрилици современото сликарство, Realist страна се насликани со Висок квалитет бесплатен превозот

DEN 4334.00
DEN 5040.00
-14 %
Количина на стоки

Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Минималното време : 5-10 дена. По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналниот/слика.Брод слики од целиот свет 4. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2. Контакт со нас и за други големината ако треба. Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Тоа обично трае околу 7-10 дена. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики. Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори.

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 30x40, 36x48, 40x60, 48x72
Тип:
Масла
Предмети:
Seascape
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Realist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ