.

.

3 метри ретикуларис led декорација светилка нето светла странични светла фенер flasher светилка постави водоотпорен

3 метри ретикуларис led декорација светилка нето светла странични светла фенер flasher светилка постави водоотпорен

DEN 1294.00
DEN 1680.00
-23 %
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количина на црвено 991 сина 913 зелена 997 бела 858 жолта 964 многоцветни 987 топло бела 9978 розова 9999 пурпурна 9997 детали за производот
овој модел на светилка за 3 * 2 нето светла , 1.5 * 1.5 и 6 * 4 прекумерно нето светла детали на контакт со сервисот за
напон : 220 v гласат : единица јуани / лента
со светла стил : осветлување string прозрачна боја : Многоцветни , , , сино жолта боја бело црвена , ,
спецификација ( монистра светлина / м ) : 3 * 2 m
име на производ
led нето светла
led количина
200l
лицето боја
ве молиме проверете Боја
употреба на напон
ac220v
мрежа големина
chiban Инчи
3m * 2м
Заслуга може да
контролор осум видови на функцијата флеш , бран inflectional континуирана промена трепка промена флеш бавна промена на светлина промена сон промена флеш промена
кабелот за напојување боја
транспарентен бакарна жица , overstretches
Заслуга потрошувачка
1pc ( led ) 's максимална потрошувачка на енергија 0.066 w
оптимална точка
1 . штедачот на енергија заштеда на енергија
2 . долг живот ( стандард на комуникативен 50000 час )
3 . богат изглед , широко користење
4 . ниска греење
5 . безбедно и лесно да се инсталира . домашна употреба само треба да 220v напојување приклучок во . стави светлата околу вашето сакате , нишалото сакате нишалото стил . потоа се префрла во напојување може да ги користите .
6 . промените , реупотребливост .
место да се користи
свадба позадина на изгледот , куќи за гости , хотели , бар , партија , трговски центри , дома , покажат , клуб , concea , , мода ктв барови перформанси , ballroom , ктв , фаза итн места на изгледот
: mattersneeding внимание
ве молиме внимателно да се шири светлината линија , не се користи брутална сила unzealously , лесно спроводливост бакарна жица abruptment , thope осветлување string не светлината . како што светилка мозок поради ладното време на косата , ве молиме aoid малку топлина , направи линија мека по еднаш внимателно да се шири .

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Розова
Употреба:
празник
Должина:
300cm
Карактеристики:
3 метри
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
90 дена
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,RoHS
Е dimmable:
No
Напон:
220V
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
0060
R

Тие исто така купуваат со овој производ