.

.

5 ливчиња цвет Акрилик огледало на ѕидот налепница, DIY 3D ѕид огледало налепница ,5pcs по поставување

5 ливчиња цвет Акрилик огледало на ѕидот налепница, DIY 3D ѕид огледало налепница ,5pcs по поставување

DEN 575.00
DEN 618.24
-7 %
Количина на стоки


(2)Користењето и предност
Напомена : Ова е DIY производ,според renderings (или сопствени идеи), ставете во вашата омилена место.
(3)начин на Плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
(4 ) Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
(1)детали за Производот и големина Акрилик ѕид огледало налепница , 100% безбедни и зелена материјал , може да помине EN71 дел 1 и дел 3 тест .Предлагам да се земе мал дел од компонента се тестира дали се погодни за metope. Нашите decal налепници се не штети на животната средина и здравјето.Може да се користи за украсување дневна соба, спална соба, бања и кујна, многу убава.
Инсталација на командната линија :
1.
Не : Пепел површина, Скршени површина,нерамна површина
Не : Чисти се изедначи ѕид,плочки,windows,мазна позадина,плакари,пластични.
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните. Производ големина : 20x20cm,16x16cm,12x12cm,8x8cm На кристалната површина форми совршен одраз на светлината.Притиснете цврсто да се притисне било воздушни меурчиња. Боја : сребрена/златниот/црна/црвена/розова/сино/зелено/purpurple (Изборен) Нема штетно влијание по животната средина и здравјето.
(7) Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа;
Ние би постојано ги подобриме нашите производи и услуги;
Ако за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат.
Многу ви благодариме за вашата подршка и внимание и сакаат ќе имаат убав шопинг искуство на интернет.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.
Нашите decal налепници се направени од најдобрите акрилик во индустријата.Овој производ може да се користи повторно и повторно, ве молиме да користите друг обврзувачки да соработува кога ќе се користи повторно.Ве молиме имајте на ѕид чисти пред pasting.
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.Прво, според дефиниција на теренот, се стави на производот добро.
Тие може да трае многу години без пилинг или исчезнува. Лесно да се залепи на decal, лесно се отстранува без да се оштети вашиот ѕид.

боја:
Црна, Злато, Сребро.
Број На Модел На:
АЈ-318
Материјал:
Пластични
Големина:
20x20cm,16x16cm,12x12cm,8x8cm,4x4cm
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница
R

Тие исто така купуваат со овој производ