.

.

3 Компјутери Без Треперење ПРЕСТАПНА IP67 40W AC85-277V LED Драјвер 6-12Cx3B 900mA DC18-40V за Постојан Струја Моќ За Таванот Светилка Бесплатен Превозот

3 Компјутери Без Треперење ПРЕСТАПНА IP67 40W AC85-277V LED Драјвер 6-12Cx3B 900mA DC18-40V за Постојан Струја Моќ За Таванот

DEN 1185.00
DEN 1247.52
-5 %
Количина на стоки


3 Парчиња Без Треперење Висока ПРЕСТАПНА Водоотпорен IP67 Изолација 40 W AC85-277 V LED Драјвер 6-12 Cx3 B 900m A DC18-40 V Постојан Струја LED Напојување За Floodlight Бесплатен Превозот
Информација за производот : Име : LED возење напојување Бренд : SUNSPURT Спецификации : 6-12 C*3Б Големина : 112*37*30ММ 6-12 Серија 3 паралелно Водоотпорен IP67 Без Треперење
Производ параметри : Влезен напон : AC 85-277 V Излезен напон : DC 18-40 V Излез тековната : 850-900 MA Ефикасност : >90% фактор на Моќ : престапна>0.95 Тежина : 195 G
Карактеристики на производот : Фабрика за директна продажба! Изолација Три години гаранција! Висок квалитет на Висок квалитет на проектот Долг живот capacitor Ефикасност на Ниво : V Висока ПРЕСТАПНА ефективни Постојан Струја Оган retardant материјал школка! За LED крушка светилка За Таванот Светилка За Панел светлина За Дискутираше во Текот температура заштита во Текот напон заштита

Wattage:
LPN40W6-12C3BIP
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Бренд Име:
SUNSPURT
сертификација:
ЕМК,LVD,RoHS,CE
Влезниот Сигнал:
50/60HZ 0.3 МАКС
Гаранција:
3 Години
Тежина:
195g
Повратен Сигнал:
850-900MA
Излезниот Напон:
DC 18-40V
Приклучок Тип:
Никој
Влезен Напон:
AC 85-277V
Број На Модел На:
LPN6-12C*3Б-Водоотпорен
Карактеристики:
Постојан Струја
Материјал:
pcb
Моќ опсег:
20-40W
Ефикасност:
>90%
Фактор на моќност(ПРЕСТАПНА):
>0.95
Големина:
112*37*30mm
изолација:
Yes
Хармонично:
Сертификат:
Без Треперење, Висока ПРЕСТАПНА
Спецификации:
6-12 Серија 3 Паралелно
бран:
Сегашниот Опсег:
850-900MA
R

Тие исто така купуваат со овој производ