.

.

Латекс Гума Пред Zip Боксер Шорцеви Во оган-продажба цени бесплатен превозот

Латекс Гума Пред Zip Боксер Шорцеви Во оган-продажба цени бесплатен превозот

DEN 1435.00
DEN 1435.20
-0 %
Количина на стоки

Виолетова
9. Ако таму нема suitabe стандардна големина за вас ,можете исто така да прашате за направени за да се измери услуга. Да се чува далеку од голо пламен и интензивната топлина.
Ознака : латекс шорцеви со zip пред
1 : имаме 8 година искуства за правење на латекс гума мода . Металик пурпурна 10.
Полирање : Да го изнесам длабоко сјајни сјај на латекс, прво да ги исклучите било прав од надвор, со мека, влажна крпа. Вториот грб применува со рацете ќе доведе до уште подлабоко сјај. Латекс облека треба да се мијат со рака по секоја употреба во млака вода без сапун и обесени да се исуши. Прашина во внатрешноста на облека со cornstarch и сјај надвор.4 mm Дебелина,ако имате различни thinckness цел, цената ќе треба да се преговара. Металик сина 8. Природни транспарентни 24.
Забелешка : Има многу бои за латекс мода , од црна до бела. Складирање во близина на обоена облека може да дамка латекс. Бебе розова 20. Транспарентен црвена
23.Ве молиме следниве сликата за да се измери вашиот потребните делови,и потоа да се пополни во празно во подолу. Армијата зелената 25.
Важни Факти : Наведени подолу се некои важни факти дека носителите на латекс облека, треба да се знае за да се обезбеди максимална квалитетот на животот на облека. Транспарентен црна
Големина На Табелата
Sizetable машки (CM)
Големина
XXS
XS
S
М
L
XL
XXL
XXXL
Висина
155
160
165
170
175
180
185
190
Градите
75
80
85
90
95
100
105
110
Половината
60
65
70
75
80
85
90
95
Хип
78
82
87
92
98
105
110
115
Sizetable Female CM)
Големина
XXS
XS
S
М
L
XL
XXL
XXXL
Висина
155
160
165
170
175
180
185
190
Градите
70
77
85
93
102
110
118
126
Половината
56
62
66
76
84
92
100
104
Хип
80
85
90
98
106
116
124
130
Ве молиме љубезно ве молиме да бидат информирани дека ние не сме одговорни за добивање на објектот во погрешна големина без проверка на големината на табелата од нас. Езеро сино 12. Транспарентен виолетова 11. Полирање латекс Е неопходно за да се спречи пукаат. Латекс солзи лесно; се отстранат СИТЕ накит пред ставање на облека.
Боја Шема
1. Небото сино 7. Црвено 22.
Вистинска слика(без lubes). Латекс може да бојата, и на крајот пропаѓаат, ако се изложени на топлина, светлина и светлината со висок УВ содржина.
Чистење : с тер носи, исплакнете облека со топла вода и оставете да се исуши. На нашиот веб-сајт можете да погледнете кои бои се достапни .
Висок Квалитет. Кога целосно суви, лесно прав внатре; полски надвор и висат во темно, суво место. Цената е цитиран според 0. Време на испорака : рок 12days откако ќе плаќање
Гума Латекс Грижа. Тоа е полесно да се стави на тесна облека, ако во внатрешноста е лесно dusted со cornstarch. Сјај производи помогне да се состојба на латекс и го продолжи животот на облека. Темно сина
16. Метал розова 17.
2 : Ние сме копното директни manufactory дека ние може да им понуди на стоки во најдобра цена. На база на вода масла не се штетни за латекс. Забелешка : НЕ користете бебе во прав, или други прав, како тие се претвори во паста кога навлажнета! Масла, масти, абразиви и растворувачи УНИШТИ латекс. Да се чува на темно место, како што сонцето ќе предизвика латекс да креда или почне да се распаѓа.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Материјал:
Viscose,Свила,Rayon,Spandex
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Крпеница
Декорација:
Appliques
Број На Модел На:
FS-223004
Стил:
Егзотични
Тип На Објект:
Гаќи
боја:
Ве молиме погледнете го боја табелата подолу
Големина:
Customize
Материјал:
Природата латекс
Suppy Тип:
OEM Услуга
Дебелина:
0.4 mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Секси
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ