.

.

RGB LED лента конектор, led лента додатоци, 15см долго, 100pcs/многу, 4 pin(2.54 mm) заглавието конектор женски, Фабрика трговија на Големо

RGB LED лента конектор, led лента додатоци, 15см долго, 100pcs/многу, 4 pin(2.54 mm) заглавието конектор женски, Фабрика трговија

DEN 960.00
Количина на стоки

Времето за испорака е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме да обезбеди детални информации за проблемот со фотографии. Жица должина : 15cm. Пакет Тежина : за 0,7 кг
4. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата пратка по 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние го цениме многу за вашето разбирање. Ние секогаш се обидат најдобро да се обезбеди висок стандард на квалитет на производи и услуги, и да продолжат со 100% задоволството на клиентите. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да ги подобриме нашите servivce, така што ќе може да ги задоволи вашите барања. Во меѓувреме, имаме многу чест сертификати од Кина органи, вклучувајќи ги и Потврда на ААА Кредитен Одделение, Висок и Нов Технолошки Претпријатија и ISO9001 : 2008, итн.
RGB LED лента конектор, led лента додатоци, 15см долго, 100pcs/многу, 4 pin(2. Повратни информации е многу важно за нас. Пакет Количина : 1 картон. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Во овој случај, ќе се бара да се задржи вратени предмети во оригиналното пакување и ни овозможи со специфична причина за враќање на следење бр. Употреба : се Поврзете RGB LED лента. Pacakge Вклучуваат : 100 компјутери LED лента конектор. Благодарение на нашите pesistent напори, ние имаат освоено широко доверба од нашите клиенти од целата Кина и во целиот свет. Ние соработуваме со ЗНАЧИ И компанија од 2010 година, со цел да се развие повеќето напредни напојување и LED технологии заедно, и одлучуваат да ги дистрибуира своите производи во Шенжен област. Пакет Големина : 20cm*15cm*10см
1.
Answer : ___________________________ Note :
1) купувачот е потребно да се носат половина на превозот на трошоците за замена. Вашата цел адреса треба да одговара на вашиот Превозот адреса., Ltd (MTL) е high-tech компанијата се фокусира на развој и производство на видео надзор додатоци и LED осветлување додатоци како што се џек приклучок конектор, splitter кабел, моќ џек конектор, DC кабел, LED лента конектор, BNC конектори, итн.
Answer : ___________________________ Note : купувачот е потребно да се носат половина на превозот цена. Време на испорака може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нашата компанија се наоѓа во град Шенжен, Кина, со околу 100 вработени и 2000 метри производство област.54 mm) заглавието конектор женски, Фабрика трговија на Големо
Многу корисна за поврзување RGB LED лента на светлина. Во областа на системи за видео надзор и LED осветлување додатоци во Кина, ние пораснале да биде многу конкурентна компанија благодарение на нашите силни R&D и производствени способности, сигурен квалитет и поволна цена.
2) Што не ќе им обезбеди замена, ако проблемот е предизвикана од неправилно работење или на друг човек-направени штети. на превозот, и вашиот po#.
Шенжен Masterlite Co. Во светот превозот. Конектор тип на : Женски 4 pin насловот 2. Враќање : во Рамките на гаранцијата пат, доколку постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас за замена.

Бренд Име:
SZMTLITE
Број На Модел На:
MTL-PH-4P-F
Употреба:
Поврзете RGB LED лента со 4 pin насловот конектор
Жица Тип:
22 жица
боја:
Црна конектор, RGB жица
сопствени направени:
на располагање
Место на Потекло:
Шенжен, Кина
Примена:
Осветлување
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ