.

.

Семе Мониста Месинг Синџир, Сребрена боја, Синџир:1.2 mm, 17

Семе Мониста Месинг Синџир, Сребрена боја, Синџир:1.2 mm, 17

DEN 947.00
DEN 1352.64
-30 %
Количина на стоки


17" Семе Мониста Месинг Синџир, со Месинг линк и алуминиумски clasp Chain : 1.2 mm
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Тежина:
409g
Големина:
1.2mm
Број На Модел На:
SW025-S
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Метална боја:
Сребро.
жица големина:
1.2 mm
Материјал:
Дувачкиот
единица:
120strands
Употреба:
ѓердан одлуки
боја:
Сребро.
R

Тие исто така купуваат со овој производ