.

.

Мастило Касети Remanufactured За HP 130XL 134XL HP130XL HP134XL Photosmart Про 8353 B8353 Officejet 7213 7313 7413 6313 K7103

Мастило Касети Remanufactured За HP 130XL 134XL HP130XL HP134XL Photosmart Про 8353 B8353 Officejet 7213 7313 7413 6313 K7103

DEN 1060.00
DEN 1127.52
-6 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За HP 130 134 Мастило Касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Боја
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Б.К 25 ML
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
130 XL 134 XL
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
130
Црна
2
18ml
134 Боја 1 18ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен за HP 130 134 Принтер Ink Кертриџ
Компатибилен Руската Принтери :
Deskjet 6543/5743/6623/5743/6843/6523/9803/
5943/6943/6983 / 9803 D / 5743
Photosmart 8153/2713/2613/8753/8453 /
8453 GP / 8053/2573 / D5163 /
Officejet 7213/7313/7413/6313 / K7103
Photosmart Про 8353 / PRO B8353
Photosmart ПРО B8353
Не сите печатач модели се наведени тука. Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети, ве молиме контактирајте со нас преку Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика
-100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ