.

.

Јужна Африка Црна Невестата Спомен Фрижидер Магнет

Јужна Африка Црна Невестата Спомен Фрижидер Магнет

DEN 403.00
DEN 474.24
-15 %
Количина на стоки


Тип:
Фрижидер Магнети
Лист Големина:
големи
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
RGF
Возраст:
> 3 години
Шема:
Сценско
Број На Модел На:
BXT015
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Големина:
за 4-8cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ