.

.

висок квалитет 150A ССР,текст 90-280VAC излез 40-530VAc една фаза цврста состојба реле

висок квалитет 150A ССР,текст 90-280VAC излез 40-530VAc една фаза цврста состојба реле

DEN 1487.04
Количина на стоки


Оптоварување напон : 40-480 VAC
Макс Оптоварување тековната : 150 A
Изолација се обложуваат. Во & Out : ≥ 2000 VAC 1min
Изолација на случај : ≥ 2000 VAC 1min
Контрола на Напон : 90-280 VAC
Контрола на струјата : 6-25m A
Пресврт на напонот : ≤ 1.3 V
Off-членка на истекување : ≤ 3m A
Off-држава DV/dt : 300 V/нас
On или off time : 100ms
Frepuenty опсег : 47/63 Hz
Оперативен температура : -40~80
Контрола Метод : AC на AC

is_customized:
Yes
Заштита На Функција:
Епоксидна
Употреба:
Заштитни
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
цврста состојба реле
Број На Модел На:
SAM40150A
Големина:
94*24.5*39
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ