.

.

ХСС Челик професионални 62 HRC High speed челик 200x6x2mm сечилото бар

ХСС Челик професионални 62 HRC High speed челик 200x6x2mm сечилото бар

DEN 210.24
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 голема брзина ножеви бар
high speed челик ака правец на челик или фенг банда , значење е да ја изгасне дури и во воздухот за ладење може, исто така, стврднување , и многу од остар , тоа е состојка комплекс од легиран челик , повеќето главна карактеристика е во голема брзина на сечење производство на висока температура за да се задржи многу висока цврстина , hrc може да во 60 погоре , затоа се многу погодни за изработка на сите видови за сечење алатки , како што се свртуваат алатка , вежба малку , плоча , виде ножот машина , и барањата на висок легура нож , мувла итн
мерење : 200 * 6 * 2mm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Бренд Име:
Sy алатки
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Мулти Нож
Број На Модел На:
200x6x2mm
Сечилото Материјал:
Челик
is_customized:
Yes
Рачка Материјал:
нож DIY
Место на Производство:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ