.

.

14cm Светла ПВЦ Dragonfly Brooch Иглички Моден Костим Додатоци Дама Услуги за Лица 100pcs/многу FM011

14cm Светла ПВЦ Dragonfly Brooch Иглички Моден Костим Додатоци Дама Услуги за Лица 100pcs/многу FM011

DEN 2475.00
DEN 2877.60
-14 %
Количина на стоки


14cm Светла ПВЦ Dragonfly Brooch Иглички Моден Костим Додатоци Дама Услуги за Лица 100pcs/многу FM011 Име на Производ Светла ПВЦ Dragonfly Brooch Иглички Материјал Пластика , магнет Големина 14cm Боја Сина, Зелена, Црвена, Жолта Пакет OPP вреќа + надвор кутија Функција Деца Играчки, Дома Декорација, Персоналните Подароци Забелешка
1) Ние ќе брод од различна боја по Случаен избор
2) Можеме да го прифатиме Мешани Цел
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Почитувани купувачот, Нашите производи се сите photod од наша страна,ние се обидуваме се потрудиме да ги покаже природните верзија за вас. Pls љубезно ве молиме да се разбере ова. 1-Доколку имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн,Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа; 2 - Вашето задоволство, нашите извршување.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Ние ќе го испрати со делумна испорака, ако тежина повеќе од 2kg (кога ќе изберете превозот од Кина Пост-Пошта).Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот задоволителен и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука. Г) Доколку квалитетот не е добро, ве молиме да ги фотографија и контактирајте со нас откако ќе се добијат производи. Ние не можеме да прифатиме било да аплицираат за враќање откако ќе се добие производи за неколку дена. Pls да преземе некоја белешка кога ќе го поставите цел. 2 - Тоа е дозволено да се спакуваат 2kg/кутија на повеќето ако брод од страна на Кина Пост Mail.
1 - Ние ќе испраќање на производи во рок од 3-4 работни дена по systemconfirms на вашата исплата. Ние не се согласувам го жалат или да се вратат или одбивање на стоки со боја разлика.како субјективен фактор . 4 - Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, ple ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел 5 - Превозот цена : Кликнете на "транспорт и пакување на" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. 3 - Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве Молиме контактирајте со нас. 3-Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации . Но, како слика и компјутерски екран разлика,има можеби малку боја разлика предизвикани. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако постои било квалитетот проблем се случува кои се предизвикани од нас,pls контактирајте со нас во 7days откако ќе се добие производи,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас! Ви благодариме за вашата голема поддршка на LS ! Твое LS Кристално
. За антиќ/burnish плоча производи, плоча се чини дека старите,малку нула,изгледа исчезнат,тоа е затоа што антиќ/burnish плоча,не квалитет проблем. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек and5 scorerating . Ние, исто така, не се согласувам со се жалат или да се вратат или одбивање на стоки со тоа што не се допаѓа,не се исти мислам,не оној што го сакате,големината е не ми се вклопуваат.

Тип:
Фрижидер Магнети
Спецификација:
Multi-piece Package
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Животните
Возраст:
> 6 години
Број На Модел На:
FM011
Шема:
Уште живот
Тип:
Светла ПВЦ Dragonfly Brooch Иглички
Големина:
14cm
Функција:
Децата Играчки, Дома Декорација, Персоналните Подароци
Пакет:
OPP вреќа, од картон
боја:
Сина, Зелена, Црвена, Жолта
R

Тие исто така купуваат со овој производ