.

.

100PCS/МНОГУ, 50MM , транспарентни боја кристал лустерот делови,кристално лустерот приврзоци ЗА diy pendant

100PCS/МНОГУ, 50MM , транспарентни боја кристал лустерот делови,кристално лустерот приврзоци ЗА diy pendant

DEN 3283.00
DEN 3648.00
-10 %
Количина на стоки


Име : кристал лустерот делови , завеса привезоци , кристално лустерот приврзоци
облик : кристал капка pendant
големина на : 50
бои : транспарентна
ниво на квалитет : ААА МАШИНА НАМАЛИ
Употреба : завеса привезоци , лустерот привезоци , лустерот се отстранува .
САД $ 94.59 /многу US $ 126.79 /многу US $ 11.52 /многу US $ 11.52 /многу US $ 123.70 /многу US $ 11.52 /многу US $ 21.83 /многу US $ 6.67 /многу

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
50mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ