.

.

Мастило Касети Remanufactured За HP 130 135 XL HP130 HP135 Officejet 100 - L411a H470 H470b H470wbt H470wf K7100 K7103 K7108

Мастило Касети Remanufactured За HP 130 135 XL HP130 HP135 Officejet 100 - L411a H470 H470b H470wbt H470wf K7100 K7103 K7108

DEN 744.00
DEN 791.52
-6 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За HP 130 135 Мастило Касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Боја
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Б.К 25 ML
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
130 XL 135 XL
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
130
Црна
1
18ml
135 Боја 1 18ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен за HP 130 135 Принтер Ink Кертриџ
Компатибилен Руската Принтери :
Officejet 100 - L411a L411b,150 - L511a,H470
H470b H470wbt H470wf,K7100 K7103 K7108 ...
Не сите печатач модели се наведени тука. Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети, ве молиме контактирајте со нас преку Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика
-100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ