.

.

Mini. Микро JST 1.25 mm Т-1 2-Пински Конектор w/.Жица x 10 сетови.2pin 1.25 mm

Mini. Микро JST 1.25 mm Т-1 2-Пински Конектор w/.Жица x 10 сетови.2pin 1.25 mm

DEN 263.52
Количина на стоки


ОПИС - 1.25 mm 2-Пински Машки Конектор приклучок w/. Жица x 10 компјутери - 1.25 mm 2-Пински Женски Конектор приклучок x 10 компјутери - Кабел Должина : 150mm - Кабел 26 AWG

Бренд Име:
QNTSQ
Големина:
150mm
Тип На Објект:
Кабли
Број На Модел На:
2pin 1.25 mm
2 - Pin Порта:
1.25 mm
Должина на кабел:
150mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ