.

.

IC нови оригинални AD711 AD711JNZ

IC нови оригинални AD711 AD711JNZ

DEN 1370.00
DEN 1670.40
-18 %
Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Datasheets AD711 Производ Фотографии 8-НАТОПИ Производ Модули за Обука Op Amp Основите
Заеднички Photodiode Оп-Amp Коло Проблеми и Решенија
Индиректна Тековната Повратни информации Инструментација Засилувач Апликации Водич Стандарден Пакет 50 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Линеарни - Засилувачи - Инструментација, OP Засилувачи, Бафер Засилувачи Серија - Пакување Цевка Засилувач Тип J-FET Број на Кола 1 Излез Тип - Уби го Оценувате 20 V/µs се Здобијат со пропусен Опсег Производ - -3db пропусен Опсег 4 MHz Тековната - Текст Пристрасност 15p A Напон - Текст Форумот 300µV и Тековната Понуда 2.5 м-р Тековната Излез / Канал 25m A Напон - Снабдување, Единствен/Dual (±) 9 V ~ 36 V, ±4.5 V ~ 18 V Оперативни температури Од 0°C ~ 70°C Монтажа Тип Преку Дупка Пакет / Случај 8-НАТОПИ (0.300", 7.62 мм) Снабдувачот Уред Пакет 8-PDIP Динамичен Каталог J-FET

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ