.

.

HUAWEI E3276S-150 4G USB МОДЕМ +4G Т-9 35DBI антена

HUAWEI E3276S-150 4G USB МОДЕМ +4G Т-9 35DBI антена

DEN 4224.00
Количина на стоки


Huawei E3276 energizes вашиот март во Интернет светот со брзина до 150 Mbps. Поддржани од страна на долгорочна Evolution мрежна платформа, тоа обезбедува вашата конекција со web, мирно и брзо. Модернистичкото тело дизајн одговара на вашиот бизнис стил на живот, како и. Со downlink брзина до 150 Mbps и uplink брзина до 50 Mbps, тоа обезбедува вашата конекција со web, мирно и брзо. Својот елегантен и модернистичкото дизајн дава од силен визуелен ефект.
Состојба :
НОВА ЕДИНИЦА
Карактеристики :
Можете да се поврзете со било каков лаптоп или десктоп
Кавга бесплатна инсталација, само Plug-N-се Игра
Пријателски кориснички интерфејс
Проток на екранот и статистика
Именик
Заклучување на SIM пуштен за употреба со било 4 G / 3 G мрежа во светот
Отстранлив складирање преку Микро Secure Digital Мемориски (Micro SD) картичка
2 x CRC9 Надворешна Антена слот
Производ Спецификации :
Вграден LTE / UMTS висока добивка антена
Micro SD* Картичка (До 32 GB)
*Микро SD-картичката не се вклучени
Податоци и СМС Сервис
Префрлете го оценувате :
Макс Преземете 150 Mbps / Max Испратите 50 Mbps
Бендот :
4 G : LTE ФЛОПИ 2600/800 MHz
3 G : DC-HSPA/HSPA/HSUPA/HSDPA/UMTS 2100/900 MHz
2 G : GSM/GPRS/EDGE 1900/1800/900/850 MHz
Димензии :
92mmx32x14(Dxšxv)
Тежина :
Околу 30g
Системски побарувања :
Windows XP/Vista/7 и MAC OS
Пакет :
1 x Huawei E3276 модем
1 x USB кабел за продолжување
Прирачник за & Пак стареењето

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Huawei
Адаптер Приклучок:
USB
Интерфејс Тип:
USB
Пакет:
Yes
Примена:
Лаптоп
Применливи Тип На Мрежа:
Брз Етернет
Тип:
Безжичната
сертификација:
CE
Вид:
Надворешни
Број На Модел На:
E3276s-150
Преносот Го Оценувате:
150Mbps
R

Тие исто така купуваат со овој производ