.

.

IC нови оригинални INA110KU INA110

IC нови оригинални INA110KU INA110

DEN 2692.00
DEN 3283.20
-18 %
Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Datasheets INA110 Производ Фотографии 16 SOIC Стандарден Пакет 1,000 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Линеарни - Засилувачи - Инструментација, OP Засилувачи, Бафер Засилувачи Серија - Пакување Лента & Ролна (EN) Засилувач Тип Инструментација Број на Кола 1 Излез Тип - Уби го Оценувате 17 V/µs се Здобијат со пропусен Опсег Производ - -3db пропусен Опсег 2.5 MHz Тековната - Текст Пристрасност 20p A Напон - Текст Форумот 200µV и Тековната Понуда 3m A Тековната Излез / Канал 25m A Напон - Снабдување, Единствен/Dual (±) ±6 V ~ 18 V Оперативни температури Од 0°C ~ 70°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет/Случај 16-SOIC (0.295", 7.50 mm Ширина) Снабдувачот Уред Пакет 16-SOIC

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ