.

.

Ultrafine 5 парчиња sandpaper поставите 2000 2500 3000 4000 5000 Ронки Пескарење хартија вода/сува

Ultrafine 5 парчиња sandpaper поставите 2000 2500 3000 4000 5000 Ронки Пескарење хартија вода/сува

DEN 272.16
Количина на стоки

влажни и суви sandpaper , од целиот свет се зголеми sandpaper , мелење прецизност врховен суд , песок со дијаметар од 4 micrometres , во ultramicroscope под може да се види на набљудување песок уредување на униформа ниту еден друг производ што се базираше , употребата на хартија латекс , затегнувачка , отпорен на вода , масло, носат-отпорни, виткање , dsmv freelies мелење на соодветна рамнотежа , полирање широко се користат со машини , автомобили , бродоградба , мебел , декорација , металургија , malcing , leatherworking индустрија итн 1 , половен автомобил , трупот , машина алатки, опрема за мелење и прецизност инструмент полирање 2 , за сите видови на алуминиумски производи , од не ' рѓосувачки челик производи , не обоени метали , блек метал граѓа и impeller сечилото делови како што се метал тока aholiab , , полирање 3 , што се користи за квалитет на мебел , дрвени производи 's lacquerers мелење и накит , ракотворби , caneware како што полирање полирање 4 , што се користи за пијано , музички инструмент, како што се бојата на површината , китови полиран , итн., може да се користи во жад , накит , xuxia , бакарни цевки , пластика итн школка
големина на честички : 2000 # , 2500 # , 3000 # , 4000 # , 5000 # секој Стискам 1 парче во многу
Големина на : 230 * 280mm
Пакет :
5 парче sandpaper

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
A4
Тип:
Пескарење на хартија
Бренд Име:
Sy алатки
Големина:
a4
R

Тие исто така купуваат со овој производ